Total: 262

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Grand Slam-tornák | Babos Timea
    Open 2014 újabb drámai vereség egyesben 2014 01 14 Timi nem jutott egyesben a második fordulóba a melbourne i Grand Slam versenyen miután drámai három játszmás mérkőzésen vereséget szenvedett Anna Karolina Schmiedlovától Részletek 2014 01 14 Timi nem jutott egyesben a második fordulóba a melbourne i Grand Slam versenyen miután drámai három játszmás mérkőzésen vereséget szenvedett Anna Karolina Schmiedlovától Australian Open 2014 Timi és Goran D Grand Slam tornák Australian Open 2014 Timi és Goran D Australian Open 2014 Timi és Goran D 2014 01 13 A 2001 es wimbledoni bajnok társaságában Részletek 2014 01 13 A 2001 es wimbledoni bajnok társaságában Australian Open 2014 edzés Pavljucsenkovával sorsolás párosban Grand Slam tornák Australian Open 2014 edzés Pavljucsenkovával sorsolás párosban Australian Open 2014 edzés Pavljucsenkovával sorsolás párosban 2014 01 12 Vasárnap elkészítették a női páros sorsolását az Australian Openen Timi és Petra Martic ellenfele a Dominika Cibulkova Yanina Wickmayer kettős lesz Részletek 2014 01 12 Vasárnap elkészítették a női páros sorsolását az Australian Openen Timi és Petra Martic ellenfele a Dominika Cibulkova Yanina Wickmayer kettős lesz Australian Open 2014 szlovák ellenfél egyesben Grand Slam tornák Australian Open 2014 szlovák ellenfél egyesben Australian Open 2014 szlovák ellenfél egyesben 2014 01 10 Helyi idő szerint pénteken délben Melbourne ben elkészítették a női egyes főtáblájának sorsolását az Australian Openen Timi ellenfele Anna Karolina Schmiedlova lesz az első fordulóban Részletek 2014 01 10 Helyi idő szerint pénteken délben Melbourne ben elkészítették a női egyes főtáblájának sorsolását az Australian Openen Timi ellenfele Anna Karolina Schmiedlova lesz az első fordulóban US Open 2013 Timi és Schiavone nagy csatában búcsúzott párosban Grand Slam tornák US Open 2013 Timi és Schiavone nagy csatában búcsúzott párosban US Open 2013 Timi és Schiavone nagy csatában búcsúzott párosban 2013 08 30 Timi befejezte szereplését a szezon utolsó Grand Slam versenyén miután Francesca

Open archived version from archive

a tavaly egyesben negyeddöntős párosban bajnok Roberta Vinci két szettben legyőzte Timit bejutott a legjobb 64 közé Részletek 2013 08 27 Nem történt meglepetés a szezon utolsó Grand Slam versenyén a tavaly egyesben negyeddöntős párosban bajnok Roberta Vinci két szettben legyőzte Timit bejutott a legjobb 64 közé US Open 2013 vége a felkészülésnek jöhetnek a meccsek Grand Slam tornák US Open 2013 vége a felkészülésnek jöhetnek a meccsek US Open 2013 vége a felkészülésnek jöhetnek a meccsek 2013 08 26 Timi a hétfői edzéssel lezárta felkészülését a US Openre most már eljött az ideje a mérkőzéseknek Részletek 2013 08 26 Timi a hétfői edzéssel lezárta felkészülését a US Openre most már eljött az ideje a mérkőzéseknek US Open 2013 grúz lengyel ellenfél párosban Grand Slam tornák US Open 2013 grúz lengyel ellenfél párosban US Open 2013 grúz lengyel ellenfél párosban 2013 08 26 Elkészítették a női páros sorsolását is a US Openen Timi és Francesca Schiavone ellenfele a grúz Okszana Kalasnyikova és a lengyel Alicja Rosolska lesz a szezon utolsó Grand Slam versenyén New Yorkban Részletek 2013 08 26 Elkészítették a női páros sorsolását is a US Openen Timi és Francesca Schiavone ellenfele a grúz Okszana Kalasnyikova és a lengyel Alicja Rosolska lesz a szezon utolsó Grand Slam versenyén New Yorkban US Open 2013 Azt hiszem örülök ennek a sorsolásnak Grand Slam tornák US Open 2013 Azt hiszem örülök ennek a sorsolásnak US Open 2013 Azt hiszem örülök ennek a sorsolásnak 2013 08 24 A csütörtöki sorsolás nagyon nehéz ellenfelet sodort Timi útjába de a 20 éves magyar játékos reméli jól játszik majd a szezon utolsó Grand Slam versenyén Részletek 2013 08 24 A csütörtöki sorsolás nagyon nehéz ellenfelet sodort Timi útjába de a 20 éves magyar játékos reméli jól játszik majd a szezon utolsó Grand Slam versenyén US Open

• Australian Open 2013: nem sikerült a bravúr párosban | Australian Open 2013: nem sikerült a bravúr párosban | Hír | Babos Timea
    az Australian Openen miután két játszmás találkozón vereséget szenvedett Anasztaszija Pavljucsenkovától és Lucie Safarovától A találkozó 70 percig tartott AUSTRALIAN OPEN MELBOURNE GRAND SLAM VERSENY KEMÉNY PÁLYA NŐI PÁROS 1 FORDULÓ Anasztaszija Pavljucsenkova Lucie Safarova orosz cseh Babos Tímea Laura Robson magyar brit 6 2 6 4 Timi 78 a párosrangsorban a múlt héten döntős volt Mandy Minellával a hobarti versenyen ezúttal pedig a vegyespárosban olimpiai ezüstérmes Robson 282 oldalán szerepelt A brit tini a legutóbbi szezonban szinte csak a kiemelt eseményeken indult ebben a műfajban így nem csak a világranglista helyezés miatt volt sokkal esélyesebb az orosz cseh kettős Pavljucsenkova 54 míg Safarova 57 párosban a WTA listáján A 27 perces első felvonásban sokkal pontosabban teniszeztek Safarováék Az orosz cseh duó háromszor brékelt így az is belefért hogy egyszer elbukta saját adogatását A második felvonásra már Timiék is belelendültek volt is esélyük a döntő szett kiharcolására 3 3 nál azonban két bréklabda is kimaradt a következő játékban pedig a jóval tapasztaltabb ellenfél újra brékelt 5 3 Ezután pedig már nem volt esély a fordulatra Nyomatékosan kérjük hogy a honlapon található nyilatkozatokat fotókat információkat csak a forrás egyértelmű megjelölésével használják Értékel Megosztás Értékelés Nyomtatás Küldés Versenynaptár 0 értékelés Értékeljen 01

• Australian Open 2013: Mladenovic drámai csatában legyőzte Timit | Australian Open 2013: Mladenovic drámai csatában legyőzte Timit | Hír | Babos Timea
    után visszajöttem a mérkőzésbe és erővel is bírtam A harmadik szett végén balszerencsés voltam a két breaklabdánál Az elsőnél menet közben fordult meg a széljárás ez megzavart a másodiknál pedig a kemény ritörnöm kevéssel a pályán kívülre ment Utóbbinál talán szerencsésebb lett volna ha biztonságit ütök Az ellenfelemnek kedvezett hogy a döntő szettben ő kezdett adogatni így a fogadójátékoknál lazábban üthetett Szerintem a holnapi páros nem lesz rossz Laura Robson egyesben jól játszott az utóbbi időben én is jól játszottam párosban nyilatkozta Timi Timi juniorként több versenyen együtt indult párosban Mladenoviccsal A magyar francia kettős 2008 ban és 2009 ben Oszakában tornagyőztes 2009 ben Key Biscayne ben negyeddöntős volt Mladenovic az Australian Open előtt még nem indult versenyen a 2013 as szezonban mivel csuklósérüléssel bajlódott Timi a kínai Sencsenben és az ausztráliai Hobartban egyesben az 1 körben búcsúzott utóbbi tornán párosban döntőt játszott Mandy Minellával A melbourne i összecsapáson az elejétől kezdve Mladenovic vezetett brékkel nyitott majd utána ugyan elveszítette saját adogatását de ez sem zavarta meg A francia játékos pontosabban teniszezett jobban is szervált 5 2 re elhúzott Ekkor Timi még brékelt 5 3 de utána harmadszor is elbukta adogatását pedig három gémlabdája volt A 37 perces nyitó felvonásban a magyar játékos első és második szervája mögött sem nyerte meg a labdamenetek 50 százalékát ez pedig döntőnek bizonyult A második játszma nagy változást hozott szerencsére Timi nagyon magabiztosan adogatott és veszélyesen fogadott Mladenovic ugyan 3 3 ig érintetlen maradt de ekkor elveszítette szerváját A magyar játékos pedig élt a lehetőséggel 47 perc alatt kiharcolta a döntő szettet Timi első szerváit 56 míg második adogatásait 93 13 14 százalékkal hozta mindössze öt labdamenetet veszített miközben fogadóként 18 pontot gyűjtött A harmadik felvonást sajnos a francia sokkal jobban kezdte 3 0 ra elhúzott 40 re vette el ellenfele adogatását Sőt ekkor

• Australian Open 2013: itt a női páros sorsolása | Australian Open 2013: itt a női páros sorsolása | Hír | Babos Timea
    tornáján Timi társa már a brit sztár a vegyespárosban olimpiai ezüstérmes Laura Robson lesz A magyar brit duó első ellenfele a jóval rutinosabb Anasztasija Pavljucsenkova és Lucie Safarova lesz Melbourne ben Timi 93 míg Robson 279 a páros ranglistán A 18 éves brit volt már 99 2010 június 21 az utóbbi időben azonban szinte csak a kötelező versenyeken szerepel párosban Legutóbb a US Openen indult New Yorkban Shahar Peerrel az első körben búcsúzott Előtte viszont élete legnagyobb sikerét ünnepelhette Andy Murray oldalán döntős volt a londoni olimpián Laura Robson három évvel ezelőtt Sally Pearsszel negyeddöntőbe jutott női párosban az Australian Openen A 21 éves Anasztaszija Pavljucsenkova 52 helyen áll párosban a világranglistán Pályafutása legjobb eredményeként tavaly május 21 én a 45 volt Az orosz játékos 2008 ban Palermóban Alla Kudrjavceva 2011 ben Alisza Klejbanova míg tavaly Charlestonban éppen Lucie Safarova oldalán nyert WTA versenyt Pavljucsenkova négyszer szerepelt eddig párosban az AO főtábláján még nem ünnepelhetett győzelmet A 25 éves Safarova 53 párosban a világranglistán ez eddigi legjobb helyezése Eddig kétszer jutott döntőbe párosban WTA tornán a tavalyi charlestoni diadal előtt 2008 ban Stockholmban elveszítette az utolsó meccset Petra Cetkovska oldalán Safarova hatszor volt főtáblás párosban az Australian Openen 2009 ben

• Australian Open 2013: Mladenovic lesz Timi ellenfele Melbourne-ben | Australian Open 2013: Mladenovic lesz Timi ellenfele Melbourne-ben | Hír | Babos Timea
    nehéz mérkőzés vár rám az biztos hogy nagyon jó játékot kell nyújtanom a győzelemhez nyilatkozta Timi az Australian Open pénteki sorsolásáról Babos Csaba szintén véleményt alkotott a melbourne i Grand Slam versennyel kapcsolatban Jól ismerjük Mladenovicot juniorként sokszor teniszeztek egymás mellett és ellen Kaphattunk volna nehezebb ellenfelet is szerintem 50 százalék az esélyünk Úgy tudom csak kedden lesz Timi mérkőzése ez jó hiszen szombaton még döntőt játszik Hobartban Pénteken nagy meleg és szél volt ez sokat kivett belőle Az 1993 május 14 én született Mladenovic egyesben egyszer jutott döntőbe WTA tornán tavaly Tajvanon megnyerte a 125 000 dolláros versenyt Párosban három alkalommal maradt veretlen WTA viadalon A francia játékos 2009 ben az első fordulóban búcsúzott az Australian Openen azóta nem volt főtáblás Legjobb eredményét tavaly ünnepelte Grand Slam versenyen a 3 körig jutott a US Openen Tavaly november 5 én 76 volt egyesben a világranglistán ez eddigi legjobb helyezése Kristina Mladenovic a 2012 es szezonban nem szerepelt igazán jól de néhány szép győzelmet azért ünnepelhetett Felülmúlta például Heather Watsont Marina Erakovicot Anasztaszija Pavljucsenkovát Annika Becket és Melanie Oudint Timi juniorként több versenyen együtt indult párosban Mladenoviccsal A magyar francia kettős 2008 ban és 2009 ben Oszakában tornagyőztes 2009 ben Key Biscayne ben negyeddöntős volt A 2009 es oszakai viadalon egyesben Timi két szettben kapott ki egyesben Mladenovictól a fináléban TIMI EDDIGI SZEREPLÉSE MELBOURNE BEN 2012 01 12 01 14 FELNŐTT SELEJTEZŐ FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY Selejtező első Margalita CSAKNASVILI grúz 6 2 6 1 Második Irena PAVLOVIC francia 4 6 6 1 6 8 2010 01 24 01 30 JUNIOR FORDULÓ ELLENFÉL EREDMÉNY EGYES Első Ashling SUMNER ausztrál 6 1 7 6 7 2 Második Sandra ZANIEWSKA lengyel 1 6 6 4 6 1 Harmadik Anna Arina MARENKO orosz 6 4 6 7 2 7 6 1 Elődöntő Krystina PLISKOVA cseh

• US Open 2012: párosban sem sikerült | US Open 2012: párosban sem sikerült | Hír | Babos Timea
    VERSENY KEMÉNY PÁLYA NŐI PÁROS 1 FORDULÓ Janette Husarova Magdalena Rybarikova szlovák Babos Tímea Sloane Stephens amerikai magyar 5 7 6 4 6 2 A 49 perces első szettben Timiék jól fogadtak 45 százalékkal nyerték a pontokat ennek köszönhetően brékeltek háromszor A két páros 5 5 ig együtt haladt ekkor erősített a US Open 2010 es juniortornájának legjobb duója A második és harmadik szettben aztán a szlovákok voltak a jobbak

• US Open 2012: korai búcsú egyesben | US Open 2012: korai búcsú egyesben | Hír | Babos Timea
    éves magyar játékos számított esélyesnek Flushing Meadowsban még akkor is ha a magyar származású korábban ausztrál színekben teniszező Johanna Konta már alaposan megismerhette a körülményeket a kvaliban Timi a londoni Olimpia óta három kemény pályás tornán készült a US Openre úgy tűnt sikeres lehet egyesben Ehhez képest a 34 perces első szett rémálomnak bizonyult Konta kiválóan fogadott jól használta ki ellenfele bizonytalanságát Timi 0 3 nál még brékelt de utána azonnal elbukta adogatását A máskor jó fegyver ezúttal nem működött a magyar tini mindössze 1 5 nél nyerte meg szerváját A folytatás ígéretesnek tűnt Timi végre ráérzett a játékora Ekkor már hozta a szerváit sőt kétszer brékelt A magyar játékos elhúzott 5 1 re minden szépnek látszott De Johanna Konta mindent megváltoztatott A brit teniszező ugyanis ezután visszabrékelt majd 5 3 ra feljött Timi ekkor a szettért adogatott ez lett a találkozó leghosszabb és végül sorsdöntőnek bizonyuló játéka A magyar játékos 40 15 re vezetett összesen 10 játszmalabdája volt Johanna Konta azonban mindig egyenlített sőt közben hat bréklabdához is jutott Azpkat még hátrította Timi de a 7 bréklabda már sikeres volt Ez mindent eldöntött sajnos Konta ugyanis egyenlített majd 30 ra nyerte el Timi újabb szerváját Az utolsó gémben pedig már mindvégig a kvaliból érkezett brit játékos irányított Nagyon elkeserítő hogy ez egy ilyen tornán fordult elő Ennél jobb sorsolást nem lehetett volna kapni A mérkőzés fő tanulsága ha egy játékos elhiszi magáról hogy már mindent tud a teniszről ha elhiszi magáról hogy nem kell meghallgatnia az edzője tanácsát akkor annak csak vereség lehet a vége Timi csak tizenöt percig játszott jól másfél órán át rosszul A második játszma végén a sok játszmalabdánál egyszer sem építette fel jól a labdamenetet Nem is értem hogy miért erőltette a nagyon erős adogatásokat amikor csak hét nyolc szervánként sikerült egyet jól beütnie Azt