Total: 262

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Grand Slam-tornák | Babos Timea
    US Open első fordulójában Részletek 2014 08 29 Timi és Eric Butorac három szettes rövidítéssel zárult mérkőzésen vereséget szenvedett a tavalyi döntős Abigail Spears Santiago Gonzalez kettőstől vegyespárosban a US Open első fordulójában US Open 2014 kevés hiányzott a bravúrhoz női párosban Grand Slam tornák US Open 2014 kevés hiányzott a bravúrhoz női párosban US Open 2014 kevés hiányzott a bravúrhoz női párosban 2014 08 29 A 13 szoros Grand Slam győztes 3 szoros olimpiai bajnok Serena Williams Venus Williams duó három szettben nyert Timi és Kristina Mladenovic ellen a párostorna első fordulójában a US Openen Részletek 2014 08 29 A 13 szoros Grand Slam győztes 3 szoros olimpiai bajnok Serena Williams Venus Williams duó három szettben nyert Timi és Kristina Mladenovic ellen a párostorna első fordulójában a US Openen US Open 2014 vereség két szoros szettben egyesben Grand Slam tornák US Open 2014 vereség két szoros szettben egyesben US Open 2014 vereség két szoros szettben egyesben 2014 08 24 A 14 helyen kiemelt Lucie Safarova két rendkívül szoros játszmában nyert Timi ellen a női egyes első fordulójában a 2014 es szezon utolsó Grand Slam versenyén a US Openen Részletek 2014 08 24 A 14 helyen kiemelt Lucie Safarova két rendkívül szoros játszmában nyert Timi ellen a női egyes első fordulójában a 2014 es szezon utolsó Grand Slam versenyén a US Openen US Open 2014 Serena és Venus Williams az ellenfél párosban Grand Slam tornák US Open 2014 Serena és Venus Williams az ellenfél párosban US Open 2014 Serena és Venus Williams az ellenfél párosban 2014 08 24 Vasárnap elkészítették a női páros sorsolását New Yorkban a szezon utolsó Grand Slam versenyén Timi és Kristina Mladenovic ellenfele a sportág két amerikai legendája Serena és Venus Williams lesz Részletek 2014 08 24 Vasárnap elkészítették a női páros sorsolását New Yorkban a

Open archived version from archive

• Roland Garros 2013: nem sikerült a bravúr párosban | Roland Garros 2013: nem sikerült a bravúr párosban | Hír | Babos Timea
    nagyon küzdelmes első szett után jól folytattuk az egészet Aztán éreztem hogy Mandynek az energiaszintje kicsit csökken Így próbáltam húzni magammal de sajnos csinált egy rossz szervagémet 3 2 nél ami végülis a szettbe került A döntő szettben már az ellenfél játszott magabiztosabban Cseng többszörös Grand Slam győztes így tudja hogyan kell párosozni Jó meccs volt kár érte nyilatkozta Timi Timi és Mandy Minella idén döntős volt az ausztráliai Hobartban majd versenyt a kolumbiai Bogotában és a marokkói Marrákesben A magyar játékos tavaly a második körig jutott a Roland Garroson a tajvani Hszie Szu vejjel idén viszont már a nyitó fordulóban nagyon nehéz ellenfél vár rá és luxemburgi társára A Grand Slam tornákon párosban sem érvényes a No ad szabály 40 40 után a következő labdamenet dönt a játék sorsáról így rendkívül hosszú és izgalmas találkozót játszottak Timiék A 70 perces első szettben egyik páros sem jutott el brékig csak annak a lehetőségéig Így a rövidítés döntött A tie break simának tűnt a magyar luxemburgi kettős ugyanis 0 1 után már 5 1 re is vezetett A kínaiak azonban nem adták fel de végül 6 5 után Timi és Mandy örülhetett A 47 perces második játszmát brékkel kezdte a magyar luxemburgi kettős majd elhúzott 3 1 re A jóval rutinosabb kínai kettős azonban átvette az irányítást sorozatban négy játékot nyert Ekkor az ázsiaiak a szettért adogattak kétszer bréklabdát hárítottak majd kétszer jutottak játszmalabdához Timiék azonban visszajöttek a szettlabdákról majd a harmadik esélyt kihasználva elnyerték ellenfelük szerváját De a Csang Cseng kettős ezután fogadóként mégis hozta a szettet jöhetett a döntő játszma A 35 perces harmadik szettben 2 2 nél Timiék bréklabdáját hárította az ellenfél A következő játékban a Csang Cseng kettős elnyerte riválisa adogatását ez pedig sajnos eldöntötte a találkozó sorsát Timi jövő héten a 100 000 dollár összdíjazású marseille

• Roland Garros 2013: kínai ellenfél párosban | Roland Garros 2013: kínai ellenfél párosban | Hír | Babos Timea
    januárban döntős volt az ausztráliai Hobartban majd februárban már tornát nyert a kolumbiai Bogotában Utóbbi bravúrt áprilisban a marokkói Marrákesben is megismételték Timiék Így az idei pontversenyben a 16 helyen állnak A kínai duóból Csang a 38 míg Cseng a 20 helyezett A 24 éves Csang idén április 1 jén a 29 volt ez pályafutása eddigi legjobbja Párosban öt WTA versenyen volt döntős 2011 ben Oszakában nyert Date Krumm Kimiko oldalán tavaly a tajvani Csuang Csia junggal a portugáliai Estorilban majd a thaiföldi Tamarine Tanasugarnnal a kínai Kantonban ünnepelhetett Az idei szezonban a malajziai Kuala Lumpurban érte el legjobb eredményét finalista volt a szlovák Janette Husarovával Mostani partnerével indult Madridban és Rómában de egyik tornán sem nyert szettet A 29 éves Cseng Csie 2006 július 6 án a 3 helyen állt a világranglistán ez eddigi legjobbja Abban az évben az Australian Openen és Wimbledonban is bajnoki címet ünnepelhetett a Roland Garroson elődöntős volt Összesen 14 WTA tornát nyert párosban legutóbb 2011 ben Rómában ünnepelhetett a szintén kínai Suaj Penggel A 2013 as szezonban negyeddöntős volt az Australian Openen Dohában és Indian Wellsben a spanyol Nuria Llagostera Vivesszel míg Dubajban a legjobb négyig jutott Cseng Csie legutóbb Brüsszelben szerepelt párosban az

• Roland Garros 2013: friss képek a hűvös Párizsból | Roland Garros 2013: friss képek a hűvös Párizsból | Hír | Babos Timea
    Értékelés Nyomtatás Küldés Roland Garros 2013 friss képek a hűvös Párizsból 0 értékelés Értékeljen 2013 05 24 Nyomatékosan kérjük hogy a honlapon található nyilatkozatokat fotókat információkat csak a forrás egyértelmű megjelölésével használják Értékel Megosztás Értékelés Nyomtatás Küldés Versenynaptár 0 értékelés Értékeljen 01 03 01 09 SHENZHEN OPEN Shenzhen CHN 500 000 USD ENTRY LIST SINGLES 01 10 01 15 APIA INTERNATIONAL Sydney AUS 731 000 USD ENTRY LIST SINGLES Q

• Roland Garros 2013: vereség a selejtező második körében | Roland Garros 2013: vereség a selejtező második körében | Hír | Babos Timea
    egy évben egyszer kétszer tud Amibe belenyúlt az nyerő lett Aztán jött egy kínkeserves második szett ahol kiküzdöttem minden pontot ő pedig elkezdett párat rontani De így is 3 5 volt Onnan nagy küzdeni akarás és 6 5 ide Egy jó szervagém tőle majd egy nyerő fonák egyenessel kezdtem el a tie breaket Megtörtem teljesen És jött az eső Hihetetlen Amikor visszamentünk még mindig jobban játszottam de pár jól megjátszott labda kicsúszott Ez van Csalódott vagyok mindent megtettem ma egyszerűen akkora pechem volt hogy nem hiszem el Nem érdemeltem meg ezt a vereséget nyilatkozta Timi A 20 éves lengyel játékos 221 a világranglistán idén még egyetlen versenyen sem nyert két mérkőzést egyesben Sajnos éppen most a Roland Garroson szakadt meg a sorozata ezt nagyszerű adogatásokkal és jó fogadásokkal érte el Az első szett nyitó játékában Timi három bréklabdát hárított de a negyedik már nem tudta megvédeni Ez olyannyira fellelkesítette Kaniát hogy 2 0 után ismét elnyerte ellenfele adogatását A magyar teniszező 0 4 nél szépített de ezután sem tudta átvenni az irányítást Timi nem jutott bréklabdához így nem lehetett esélye a fordításra Sajnos a helyzet a második szettben sem változott Kania gyakorlatilag érinthetetlen volt adogatóként A lengyel játékos 2 2

• Roland Garros 2013: győzelem a kvali első fordulójában | Roland Garros 2013: győzelem a kvali első fordulójában | Hír | Babos Timea
    én sem kezdtem rosszul a mérkőzést A hosszabb labdamenetekből rendre én jöttem ki jobban Jól éreztem magam a pályán elég sokan nézték is a meccsünket Várható volt hogy ellenfelem mindent megpróbál a saját közönsége előtt De higgadtan tudtam kezelni a helyzetet mondta Timi a találkozót követően A 40 perces első játszmát a 22 éves francia kezdte jobban Georges azonnal elvette ellenfele adogatását majd 3 1 re elhúzott Szerencsére Timit nem zavarta meg a hazai teniszező jó játéka sorozatban három játékot nyert és fordított 4 3 ra Georges ekkor még egyenlített de 5 4 nél már nem sikerült ez Timi több szettlabdához jutott végül a harmadikat értékesítette A második játszmát a magyar teniszező kezdte jobban 3 0 s vezetéshez jutott A francia játékos ekkor feljavult meglepetésre három gémet hozott sorozatban Timi aztán már nem adott újabb esélyt ellenfelének 3 3 után már hozta következő két adogatójátékát Georges viszont nem 5 4 nél ismét elbukta saját szerváját így befejeződött a találkozó Timi következő ellenfele meglepetésre Paula Kania lesz aki 7 5 6 4 re győzte a dél afrikai Chanel Simmondst Utóbbit múlta felül Timi másfél hete a johannesburgi Soweto Open döntőjében A 20 éves lengyel játékos vagyis Kania jelenleg egyesben 221 a

• Roland Garros 2013: francia ellenfél a selejtezőben | Roland Garros 2013: francia ellenfél a selejtezőben | Hír | Babos Timea
    Mindkét torna összdíjazása 10 000 dollár volt Az idei szezonban döntőt veszített Glasgow ban 10 000 dollár a legjobb nyolcig jutott Sunderlandben 15 000 Május elején szabadkártyásként indult a franciaországi Cagnes sur Merben 100 000 legyőzte Vera Dusevinát 2 6 6 4 6 2 majd Mandy Minellát 2 6 6 2 6 2 is megszorongatta de a luxemburgit nem tudta már elbúcsúztatni A 22 éves francia játékos tavaly is szerepelt

Wimbledonban két játszmás találkozón szenvedett vereséget Ioana Raluca Olarutól és Olga Savcsuktól Részletek 2013 06 26 Timi és Mandy Minella a párostorna első fordulójában búcsúzott Wimbledonban két játszmás találkozón szenvedett vereséget Ioana Raluca Olarutól és Olga Savcsuktól Wimbledon 2013 búcsú egyesben Grand Slam tornák Wimbledon 2013 búcsú egyesben Wimbledon 2013 búcsú egyesben 2013 06 25 Timi egyesben idén nem ismétli meg tavalyi eredményét Wimbledonban miután három játszmás mérkőzésen vereséget szenvedett a francia Mathilde Johanssontól a legjobb 128 között Részletek 2013 06 25 Timi egyesben idén nem ismétli meg tavalyi eredményét Wimbledonban miután három játszmás mérkőzésen vereséget szenvedett a francia Mathilde Johanssontól a legjobb 128 között Wimbledon 2013 belépés csak fehérben Grand Slam tornák Wimbledon 2013 belépés csak fehérben Wimbledon 2013 belépés csak fehérben 2013 06 24 Részletek 2013 06 24 Wimbledon 2013 edzés Schiavonéval Grand Slam tornák Wimbledon 2013 edzés Schiavonéval Wimbledon 2013 edzés Schiavonéval 2013 06 23 Timi a hétvégén is keményen készült a hétfőn kezdődő angol nyílt teniszbajnokságra a 2013 as szezon füves pályás Grand Slam versenyére Részletek 2013 06 23 Timi a hétvégén is keményen készült a hétfőn kezdődő angol nyílt teniszbajnokságra a 2013 as szezon füves pályás Grand Slam versenyére Wimbledon 2013 francia ellenfél vár Timire