Total: 262

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Versenynaptár | Képek | Babos Timea
    59 2015 09 17 22 20 44 2015 09 17 22 20 22 2015 09 17 22 20 14 2015 09 17 22 20 06 2015 09 17 22 19 56 2015 09 17 22 19 48 2015 09 17 22 19 42 2015 09 17 22 19 28 Első 1 2 3 4 5 Utolsó Megosztás Értékelés Nyomtatás Küldés Versenynaptár 0 értékelés Értékeljen 01 03 01 09 SHENZHEN OPEN

Open archived version from archive

03 15 43 52 2015 06 03 15 43 52 2015 06 03 15 43 52 2015 06 03 15 43 52 2015 06 03 15 43 52 Első 1 2 3 4 5 Utolsó Megosztás Értékelés Nyomtatás Küldés Versenynaptár 0 értékelés Értékeljen 01 03 01 09 SHENZHEN OPEN Shenzhen CHN 500 000 USD ENTRY LIST SINGLES 01 10 01 15 APIA INTERNATIONAL Sydney AUS 731 000 USD ENTRY LIST

• Australian Open 2015: nagy csata után vereség női párosban | Australian Open 2015: nagy csata után vereség női párosban | Hír | Babos Timea
    az Open Nem voltak egyszerű meccseim könnyű sorsolásaim De sokat tanultam remélem hogy a jövőben tudom kamatoztatni Köszi a drukkolást nyilatkozta Timi Nagy csatát és számos fordulatot hozott a mérkőzés amelyen minimális különbség döntött Sajnos ezúttal nem a magyar francia kettős javára A 45 perces nyitó játszma első felét a múlt héten Sania Mirza oldalán Sydneyben tornagyőztes Mattek Sands és az ausztráliai versenyen tavaly Timivel diadalmaskodó Safarova zárta jobban Az amerikai cseh kettős 15 re brékelt 4 2 re elhúzott Timi és Mladenovic azonban villámgyorsan összeszedte magát sorozatban négy gémet nyert A 10 helyen kiemelt duó először 40 re majd 30 ra nyerte el ellenfele adogatását A magyar francia páros 5 4 után 40 re hozta szerváját így a szettet is Az 53 perces második játszmában Mattek Sands és Safarova brékelt 1 0 nál majd 3 0ra 4 1 re és 5 2 re is vezetett Timi és társa azonban 5 3 nál 30 ra elnyerte ellenfele szerváját utána pedig a rövidítést is kiharcolta A tie break elején az amerikai cseh duó kétszer elnyerte a 10 helyen kiemelt kettős adogatását ezután előnyét meg is őrizte A döntő szett elején Timi és Mladenovic 2 1 nél bréklabdához jutott de nem tudott

• Australian Open 2015: vereség vegyespárosban | Australian Open 2015: vereség vegyespárosban | Hír | Babos Timea
    Openen A mérkőzés 59 percig tartott AUSTRALIAN OPEN GRAND SLAM VERSENY KEMÉNY PÁLYA VEGYESPÁROS 1 FORDULÓ Sania Mirza Bruno Soares indiai brazil 1 Babos Tímea Eric Butorac magyar amerikai 6 1 4 6 10 3 A 21 perces első szettet az adogatójátékok közötti különbségek döntötték el A Mirza Soares kettős magabiztosan szervált összesen három labdamenetet veszített Az 1 helyen kiemelt páros kétszer is 40 re brékelt 40 40 után a következő pont döntött 5 0 ra is vezetett Timi és társa ekkor szépített de az ellenfél a következő gémet is 0 ra nyerte A 30 perces második játszma már sokkal nagyobb küzdelmet hozott Timi és Butorac nagyon figyelt most már az adogatásokra 5 4 ig egyszer sem kellett bréklabdát hárítania Ekkor a magyar amerikai kettős fogadóként két szettlabdához jutott a második esélyt ki is használta 40 40 után A rövidítésben aztán Mirza és Soares volt ismét magabiztosabb Az indiai amerikai kettős adogatóként nem veszített labdamenetet fogadóként viszont négy pontot is gyűjtött Timi női párosban még pályára lép Kristina Mladenovic oldalán az Australian Openen a 2 fordulóban a Bethanie Mattek Sands Lucie Safarova amerikai cseh kettős lesz az ellenfél Nyomatékosan kérjük hogy a honlapon található nyilatkozatokat fotókat információkat csak a forrás

• Australian Open 2015: jól mutatkozott be Timi és Mladenovic | Australian Open 2015: jól mutatkozott be Timi és Mladenovic | Hír | Babos Timea
    ÓRÁTÓL Két merőben ellentétes szettben dőlt el a továbbjutás a 10 es pálya 3 mérkőzésén A 23 perces első játszmában Timi és Mladenovic nagyon magabiztos volt adogatóként mindössze két labdamenetet veszített fogadóként pedig 14 pontot gyűjtött A magyar francia duó 1 0 után 40 re brékelt a második esélyt használta ki A tavaly Wimbledonban is finalista kettős 4 1 után újra elnyerte ellenfele szerváját most 15 re majd a hetedik gémben adogatóként labdamenetet sem veszített A második szett sokkal több izgalmat hozott Ehhez az is közrejátszott hogy a Grand Slam versenyeken 40 40 után nincs döntő pont két labdamenetnyi különbség szükséges A Jovanovszki Piter kettős a második játékban 30 ra nyerte el ellenfele szerváját 2 0 után pedig öt bréklabdát hárított Szerencsére a hatodik esélyt már kihasználta Timi és Mladenovic majd 2 2 után újra 40 re brékelt Sőt A hetedik gémben fogadóként labdamenetet sem veszített a magyar francia kettős 5 2 A nyolcadik játék ismét hatalmas csatát hozott A szerb lengyel páros összesen hat bréklabdához jutott fogadóként végül az utolsó eséllyel élni is tudott Szerencsére azonnal jött a hatásos válasz Timi és Mladenovic fogadóként 40 0 ra is vezetett végül a második meccslabdával lezárta a találkozót A 10 helyen kiemelt magyar francia kettős következő ellenfele a Bethanie Mattek Sands Lucie Safarova páros lesz Az amerikai cseh duó az első fordulóban 6 3 6 2 re nyert a Tatjana Maria Raluca Olaru német román kettős ellen A 29 éves Mattek Sands 110 helyen áll párosban a világranglistán karrierje legjobbjaként 11 2011 április 4 volt Pályafutása során 13 WTA és 3 ITF versenyen maradt veretlen ebben a műfajban Néhány nappal ezelőtt Sydneyben diadalmaskodott a 731 000 dolláros versenyen társa az indiai Sania Mirza volt Mattek Sands 2010 ben társ a hongkongi Zi Yan és 2011 ben társ az amerikai Meghann Shaughnessy

• Australian Open 2015: US Open-győztes ellenfél vegyespárosban | Australian Open 2015: US Open-győztes ellenfél vegyespárosban | Hír | Babos Timea
    győztes Sania Mirza Bruno Soares duó lesz Timi és amerikai társa tavaly három Grand Slam tornán indult együtt a párizsi remeklés után Wimbledonban a 3 míg a US Openen az 1 fordulóban búcsúzott A magyar játékos 21 míg Butorac 20 párosban a világranglistán A 28 éves Mirza 5 helyen áll a WTA listáján ez karrierje eddigi legjobbja Az indiai játékos pályafutása során 23 WTA és 4 ITF versenyt nyert női párosban Vegyespárosban már 5 Grand Slam tornán volt döntős 2009 ben az Australian Openen társ Mahesh Bhupathi 2012 ben a Roland Garroson társ Bhupathi és 2014 ben a US Openen társ Soares bizonyult a legjobbnak A 2008 as Australian Openen társ Bhupathi és a 2014 es Australian Openen társ Horia Tecau elveszítette a finálét Egy évvel ezelőtt Timi állandó párostársa Kristina Mladenovic diadalmaskodott Daniel Nestorral A 32 éves Soares 10 helyen áll a világranglistán karrierje legjobbjaként 3 2013 október 7 volt Pályafutása során 18 ATP tornát nyert férfi párosban Eddig három alkalommal volt döntős Grand Slam versenyen vegyespárosban 2012 ben társ Jekatyerina Makarova és 2014 ben társ Mirza veretlen maradt a US Openen míg 2013 ban csak a fináléban veszített Wimbledonban társ Lisa Raymond Nyomatékosan kérjük hogy a honlapon található

• Australian Open 2015: két szoros szett után vereség egyesben | Australian Open 2015: két szoros szett után vereség egyesben | Hír | Babos Timea
    kulcs Nagy szél volt a mai napon ez az én szervámat nagyon elbizonytalanította Összességében elég jó meccs volt szerintem Szomorú vagyok nem játszottam rosszul Egyszerűen nem sikerült ma értékelt Timi a mérkőzés után A 21 éves magyar játékos a 2015 ös szezonban a második fordulóig jutott Sencsenben majd Sydneyben a selejtező 3 körében szenvedett vereséget A világranglistán 23 tavaly Wimbledonban negyeddöntős Zahlavova Strycova a legjobb négyig jutott Sencsenben míg Sydneyben negyeddöntős volt A melbourne i mérkőzés 51 perces első szettjének elején a sokkal tapasztaltabb cseh játékos nagy nyomás alatt tartotta ellenfelét fogadóként Timi először 3 bréklabdát hárított majd 1 1 után ismét 15 40 ről hozta a szerváját A hatodik gémben 3 3 után a magyar játékos összesen 3 bréklabdáig jutott el de sajnos egyik eséllyel sem tudott élni Ezután pedig döntő percek következtek Zahlavova Strycova újra elhúzott 40 15 re fogadóként és ezúttal a második esélyt ki is használta Timi még feljött ezután 5 4 re de a 10 játékot 30 ra megnyerte ellenfele A második szett elején sajnos Zahlavova Strycova újabb két alkalommal brékelte ellenfelét Ez el is döntötte a mérkőzést de Timi azért a folytatásban is keményen harcolt A magyar játékos azonban már nem jutott újabb bréklabdához

• Australian Open 2015: sorsoltak női párosban | Australian Open 2015: sorsoltak női párosban | Hír | Babos Timea
    21 míg Mladenovic 18 a legfrissebb világranglistán A magyar francia páros tavaly döntős volt Párizsban Wimbledonban Cincinnatiben és Limoges ban a napokban pedig a legjobb négyig jutott Sydneyben A 21 éves magyar játékos tavaly két mérkőzést nyert Petra Martic oldalán az Australian Openen Mladenovic pedig a második körben búcsúzott Flavia Pennettával A 23 éves Jovanovszki 208 párosban a világranglistán Karrierje legjobbjaként 203 2014 november 3 volt A szerb játékos még nem nyert versenyt ebben a műfajban A tavalyi szezonban az első fordulóban búcsúzott az Australian Openen társ Donna Vekic A 2014 es szezonban két versenyen jutott a negyeddöntőbe párosban Isztambulban Törökország 250 000 dollár kemény pálya társ Francesca Schiavone és Taskentben Üzbegisztán 250 000 dollár kemény pálya társ Danka Kovinic A szintén 23 éves Piter 75 párosban a világranglistán pályafutása legjobbjaként 67 2014 április 28 volt Karrierje során 1 WTA és 14 ITF versenyt nyert ebben a műfajban Érdekesség hogy 2013 ban Palermóban éppen Mladenovic oldalán maradt veretlen A lengyel játékos egy évvel ezelőtt a második fordulóig jutott Melbourne ben Alicja Rosolskával Piter tavaly döntőt játszott Marrákesben Marokkó 250 000 dollár salak társ Marina Zanevszka és Poitiers ban Franciaország 100 000 dollár fedett pálya társ Zanevszka míg Bukarestben Románia 250