Total: 208

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Hírek | Babos Timea
    tartott Tajvanon Részletek 2015 11 21 A magyar játékos ismét kiválóan adogatott az ellenfél ezúttal sem tudta elnyerni az adogatását Az elődöntő 1 óra 33 percig tartott Tajvanon Timi már elődöntős Tajvanon hírek Timi már elődöntős Tajvanon Timi már elődöntős Tajvanon 2015 11 20 A 22 éves magyar játékos végig remekül adogatott és tökéletesen oldotta meg a mérkőzés legfontosabb pillanatait Összesen 12 ászt ütött a 72 perces negyeddöntőben Részletek 2015 11 20 A 22 éves magyar játékos végig remekül adogatott és tökéletesen oldotta meg a mérkőzés legfontosabb pillanatait Összesen 12 ászt ütött a 72 perces negyeddöntőben Timi negyeddöntős Tajvanon hírek Timi negyeddöntős Tajvanon Timi negyeddöntős Tajvanon 2015 11 19 A 4 helyen kiemelt magyar játékos jól adogatott és összesen négyszer nyerte el ellenfele adogatását a 68 perces mérkőzésen Részletek 2015 11 19 A 4 helyen kiemelt magyar játékos jól adogatott és összesen négyszer nyerte el ellenfele adogatását a 68 perces mérkőzésen Sikeres bemutatkozás Tajvanon hírek Sikeres bemutatkozás Tajvanon Sikeres bemutatkozás Tajvanon 2015 11 18 A magyar játékos mindkét szettben egyszer nyerte el ellenfele adogatását Részletek 2015 11 18 A magyar játékos mindkét szettben egyszer nyerte el ellenfele adogatását Taipei szerdai műsor Timi meccsével hírek Taipei szerdai műsor Timi meccsével Taipei

Open archived version from archive

helyén álló kínai játékos sokkal jobban használta ki az esélyeit Kínai ellenfél Thaiföldön hírek Kínai ellenfél Thaiföldön Kínai ellenfél Thaiföldön 2015 11 07 Hetedik helyen emelték ki a magyar játékost a Hua Hin Championships elnevezésű tornán Részletek 2015 11 07 Hetedik helyen emelték ki a magyar játékost a Hua Hin Championships elnevezésű tornán Óriásplakát a bangkoki repülőtéren hírek Óriásplakát a bangkoki repülőtéren Óriásplakát a bangkoki repülőtéren 2015 11 06 Kellemes meglepetés várta Timi édesapját Babos Csabát Részletek 2015 11 06 Kellemes meglepetés várta Timi édesapját Babos Csabát 2016 Timi új társsal indul párosban hírek 2016 Timi új társsal indul párosban 2016 Timi új társsal indul párosban 2015 11 02 A szingapúri WTA Finals párosversenyét követően Timi és Kristina Mladenovic közösen úgy döntött hogy a 2016 os szezonban új társsal lép pályára a WTA és Grand Slam versenyeken Részletek 2015 11 02 A szingapúri WTA Finals párosversenyét követően Timi és Kristina Mladenovic közösen úgy döntött hogy a 2016 os szezonban új társsal lép pályára a WTA és Grand Slam versenyeken WTA Finals 2015 ilyen volt a verseny Timi szemével hírek WTA Finals 2015 ilyen volt a verseny Timi szemével WTA Finals 2015 ilyen volt a verseny Timi szemével 2015 10 31

duó 3 lett a Vörös csoportban WTA Finals 2015 Timi Kiki Kops Jones Spears 7 6 6 2 összefoglaló hírek WTA Finals 2015 Timi Kiki Kops Jones Spears 7 6 6 2 összefoglaló WTA Finals 2015 Timi Kiki Kops Jones Spears 7 6 6 2 összefoglaló 2015 10 28 A magyar francia duó 1 óra 20 perc alatt győzött Szingapúrban Részletek 2015 10 28 A magyar francia duó 1 óra 20 perc alatt győzött Szingapúrban WTA Finals 2015 remek siker a második fordulóban hírek WTA Finals 2015 remek siker a második fordulóban WTA Finals 2015 remek siker a második fordulóban 2015 10 28 Timi és Mladenovic először győzött a Kops Jones Spears kettős ellen Részletek 2015 10 28 Timi és Mladenovic először győzött a Kops Jones Spears kettős ellen WTA Finals 2015 sima vereség az első fordulóban hírek WTA Finals 2015 sima vereség az első fordulóban WTA Finals 2015 sima vereség az első fordulóban 2015 10 25 A Hlavackova Hradecka kettős 56 perc alatt győzött minden tekintetben felülmúlta ellenfelét Részletek 2015 10 25 A Hlavackova Hradecka kettős 56 perc alatt győzött minden tekintetben felülmúlta ellenfelét WTA Finals 2015 Timi és Mladenovic a szingapúri színpadon VIDEÓ hírek WTA Finals 2015 Timi

kvali első körében 2012 01 11 Túl vagyunk néhány edzésen Ma reggel nem tudtunk teniszezni mert megérkezett az eső Kicsit kondiztunk es kocogtunk a kondiban Részletek 2012 01 11 Túl vagyunk néhány edzésen Ma reggel nem tudtunk teniszezni mert megérkezett az eső Kicsit kondiztunk es kocogtunk a kondiban Australian Open 2012 megérkeztünk Melbourne be hírek Australian Open 2012 megérkeztünk Melbourne be Australian Open 2012 megérkeztünk Melbourne be 2012 01 10 Hosszú utazás után tegnap éjjel megérkeztünk Melbourne be Vasárnap este még Kínában a verseny szponzorainak meghívására egy vacsorán vettünk részt Kimikóval és csapatával Részletek 2012 01 10 Hosszú utazás után tegnap éjjel megérkeztünk Melbourne be Vasárnap este még Kínában a verseny szponzorainak meghívására egy vacsorán vettünk részt Kimikóval és csapatával US Open 2011 Timi kikapott Foretz Gacontól hírek US Open 2011 Timi kikapott Foretz Gacontól US Open 2011 Timi kikapott Foretz Gacontól 2011 08 25 www felixpromotion hu Csaknem másfél órás harcot követően Babos Tímea 7 5 7 5 re kikapott a francia Stéphanie Foretz Gacontól a US Open selejtezőjének első fordulójában élete első Grand Slam tornás szereplése alkalmával Részletek 2011 08 25 www felixpromotion hu Csaknem másfél órás harcot követően Babos Tímea 7 5 7 5 re kikapott a francia Stéphanie Foretz Gacontól a US Open selejtezőjének első fordulójában élete első Grand Slam tornás szereplése alkalmával US Open 2011 bemutatkozás Foretz Gacon ellen hírek US Open 2011 bemutatkozás Foretz Gacon ellen US Open 2011 bemutatkozás Foretz Gacon ellen Babos Tímea szerdán lép először pályára felnőtt Grand Slam torna selejtezőjében a US Open főtáblájáért zajló harcban először a francia Stéphanie Foretz Gaconnal találkozik Részletek Babos Tímea szerdán lép először pályára felnőtt Grand Slam torna selejtezőjében a US Open főtáblájáért zajló harcban először a francia Stéphanie Foretz Gaconnal találkozik US Open 2011 rajt előtt hírek US Open 2011 rajt előtt US

• A tajvani eredményhirdetés: videó! | A tajvani eredményhirdetés: videó! | Hír | Babos Timea
    eredményhirdetés videó 0 értékelés Értékeljen 2015 11 22 A magyar játékos remek sikerrel zárta a 2015 ös szezont babostimea hu Nyomatékosan kérjük hogy a honlapon található nyilatkozatokat fotókat videókat információkat csak a forrás egyértelmű megjelölésével használják Értékel Megosztás Értékelés Nyomtatás Küldés Versenynaptár 0 értékelés Értékeljen 01 03 01 09 SHENZHEN OPEN Shenzhen CHN 500 000 USD ENTRY LIST SINGLES 01 10 01 15 APIA INTERNATIONAL Sydney AUS 731 000 USD

• WTA Finals 2015: Timi, Kiki-Hingis, Mirza 4:6, 5:7 (összefoglaló) | WTA Finals 2015: Timi, Kiki-Hingis, Mirza 4:6, 5:7 (összefoglaló) | Hír | Babos Timea
    Értékelés Nyomtatás Küldés WTA Finals 2015 Timi Kiki Hingis Mirza 4 6 5 7 összefoglaló 0 értékelés Értékeljen 2015 10 30 A világelső svájci indiai duó 1 óra 31 perc alatt győzött Értékel Megosztás Értékelés Nyomtatás Küldés Versenynaptár 0 értékelés Értékeljen 01 03 01 09 SHENZHEN OPEN Shenzhen CHN 500 000 USD ENTRY LIST SINGLES 01 10 01 15 APIA INTERNATIONAL Sydney AUS 731 000 USD ENTRY LIST SINGLES Q

• WTA Finals 2015: Timi, Kiki - Kops-Jones, Spears 7:6, 6:2 (összefoglaló) | WTA Finals 2015: Timi, Kiki - Kops-Jones, Spears 7:6, 6:2 (összefoglaló) | Hír | Babos Timea
    Nyomtatás Küldés WTA Finals 2015 Timi Kiki Kops Jones Spears 7 6 6 2 összefoglaló 0 értékelés Értékeljen 2015 10 28 A magyar francia duó 1 óra 20 perc alatt győzött Szingapúrban Értékel Megosztás Értékelés Nyomtatás Küldés Versenynaptár 0 értékelés Értékeljen 01 03 01 09 SHENZHEN OPEN Shenzhen CHN 500 000 USD ENTRY LIST SINGLES 01 10 01 15 APIA INTERNATIONAL Sydney AUS 731 000 USD ENTRY LIST SINGLES Q

• WTA Finals 2015: Timi és Mladenovic a szingapúri színpadon (VIDEÓ) | WTA Finals 2015: Timi és Mladenovic a szingapúri színpadon (VIDEÓ) | Hír | Babos Timea
    készülni Izgatottan várom a holnapi első meccset Vágjunk bele drukkoljatok nyilatkozta Timi WTA FINALS 2015 AZ OKTÓBER 25 I MŰSOR MAGYAR IDŐ SZERINT 5 ÓRÁTÓL WTA FINALS 2015 EDDIGI ANYAGAINK A VILÁGBAJNOKSÁGRÓL ELDŐLT TIMI ÉS MLADENOVIC VB INDULÓ 10 03 A WTA IS GRATULÁLT A SZINGAPÚRI KVALIFIKÁCIÓHOZ KORÁBI DÖNTŐK ELNEVEZÉSEK ÉS HELYSZÍNEK HELLÓ SZINGAPÚR CSABA GONDOLATAI AZ ELSŐ PÁLYÁRA LÉPÉS SZINGAPÚRBAN TIMI GONDOLATAI A PÁROSVERSENY SORSOLÁSA A SORSOLÁS KÉPEI www