Total: 208

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Timi legyőzte Flipkenst és döntős! | Timi legyőzte Flipkenst és döntős! | Hír | Babos Timea
    ő is jól játszott és én is jól játszottam Boldog vagyok főleg a második szettel Ott végig lehettek volna sanszaim igaz bréklabdáig csak egyszer jutottam el Ott nagyon jól játszott de higgadt tudtam maradni Aztán egy nagyon jó összeszedett rövidítéssel meg tudtam nyerni a meccset Dojjal játszok holnap biztos hogy nagyon nehéz meccs lesz Az év utolsó mérkőzése most is mindent megteszek a győzelemért Remélem hogy ez a jó sorozat és a jó játék kitart holnap is Az biztos hogy mindent megteszek hogy ez sikerüljön Aztán meglátjuk mire lesz elég Köszi szépen Mindenkinek a Drukkolást Még egy meccs van hátra szurkoljatok tovább nyilatkozta Timi Hatalmas csatát hozott Timi és Flipkens elődöntője az adogatások ezúttal is rendkívül fontos szerephez jutottak Szerencsére a 22 éves magyar játékos volt a jobb szinte az összes kulcspillanatban így idén másodszor jutott egyesben a döntőbe WTA versenyen tavasszal a marokkói Marrákesben a 250 000 dolláros tornán játszott finálét akkor az ukrán Szvitolina örülhetett a legvégén A tajvani 125 000 dollár verseny első elődöntőjében Timi nagyszerűen kezdett A negyedik gémben 2 1 után 30 ra brékelte ellenfelét a 2013 ban wimbledoni elődöntős Flipkenst Ezután is a magyar játékos volt a jobb 5 2 után fogadóként jutott szettlabdához Ezt ugyan hárította a rendkívül rutinos Flipkens de utána nem volt esélye Timi magabiztosan szervált a következő gémben így játszmaelőnyhöz jutott A második szett még nagyobb csatát igazi szervaháborút hozott Timi összesen 5 míg Flipkens 6 ászig jutott a fogadók nem igazán jutottak esélyhez A hajráig mindkét játékos egy egy bréklabdát hárított így következhetett a tie break A rövidítés szerencsére meglepő forgatókönyvet hozott Timi remekül fogadott 3 minibrékkel elhúzott 6 0 ra Ekkor Flipkens is nyert egy pontot az ellenfél szervájánál de a következő labdamenet után Timi örülhetett lezárta az elődöntőt A 22 éves magyar játékos ellenfele a vasárnapi döntőben

Open archived version from archive

• Timi már elődöntős Tajvanon | Timi már elődöntős Tajvanon | Hír | Babos Timea
    Ha játékban ez még nem is volt annyira jó de szerintem ez mentálisan ez egy jó győzelemnek mondható Ez az év utolsó versenye nyilván mindent megpróbálok azért hogy jól szerepeljek Az elődöntő már jó de nem szeretnék megelégedni ezzel A holnapi meccsre is maximálisan odateszem Magam Flipkens személyében egy nagyon nehéz nagyon rutinos nagyon jó játékos ellen szerepelek majd Ezt a borítást a gyors borítást kedveli Ezt az eredményei is bizonyítják füvön is Rengeteget fog szerva röptézni variálni a játékot nyesni feljönni a hálóhoz Erre fel kell készülnöm De ha úgy tudok szerválni mint ma illetve ezen a héten hiszen egyszer sem brékeltek le akkor jó sanszom lehet a győzelemre Remélem még két meccs van hátra Még Drukkoljatok Köszi szépen nyilatkozta Timi Rendkívül szoros mérkőzést játszott Timi és sokkal rutinosabb svájci ellenfele Szerencsére a legfontosabb pillanatokban a magyar játékos volt a jobb így a 2013 as szucsoui Kína verseny után léphet majd pályára ismét a legjobb négy között egy 125 000 dolláros WTA versenyen A 31 perces első szettben Timi sokáig 3 3 ig csak adogatóként nyert labdamenetet Vögele első 12 szervája sikeres volt és ekkor mindig hozta is a pontot A kilencedik gémben a 4 helyen kiemelt magyar játékos 15 30 ról nyerte meg az adogatását ez pedig rendkívül fontosnak bizonyult A következő gémben Timi 40 15 re is vezetett fogadóként majd nagy csata után végül a negyedik szettlabdát értékesítette A második szett még szorosabban alakult ismét magyar sikerrel Timi ezúttal is remekül szervált és már fogadóként is több labdamenetet nyert Sorsdöntő volt hogy 3 3 után 15 40 ről sikerült hoznia a szerváját Ezután Vögele már bizonytalanabb volt adogatóként igaz 5 4 után még egyenlített Ekkor a svájci játékos 15 30 után nyerte az adogatását Timi aztán 6 5 nél remekelt fogadóként első meccslabdáját kihasználta Így szombaton már

• Timi negyeddöntős Tajvanon | Timi negyeddöntős Tajvanon | Hír | Babos Timea
    horvát játékos ellen Mertens WTA 151 6 2 6 4 re múlta felül a kínai Hant 152 A második fordulóban Timi már sokkal jobb volt ellenfelénél pedig nehezen indult a 34 perces első szett A magyar játékos a nyitó gémben bréklabdát hárított végül meg is nyerte ezt a játékot Utána Mertens több bravúrt is bemutatott 1 0 majd 2 1 után három bréklabdát is ásszal védhetetlen adogatással hárított A negyedik esélyt azonban már kihasználta Timi 3 1 után pedig már nem forgott veszélyben a győzelme A 4 helyen kiemelt magyar játékos remekül adogatott a két szettben összesen hat labdamenetet veszített az első illetve a második szervák mögött Ráadásul a két szettben 7 ászt 3 illetve 4 ütött Timi 5 2 után 40 re brékelt ezzel zárta le a nyitó felvonást A második játszma elején Mertens újabb két bréklabdát hárított de 2 2 után már nem tudta tartani a lépést ellenfelével Timi 3 2 majd 5 2 után is 30 ra nyerte el a belga játékos adogatását így magabiztosan jutott a legjobb nyolc közé A negyeddöntőben a magyar játékos ellenfele a 7 helyen kiemelt Stefanie Vögele lesz A 25 éves svájci játékos 122 helyen áll a világranglistán karrierje legjobbjaként 42 2013

• Sikeres bemutatkozás Tajvanon | Sikeres bemutatkozás Tajvanon | Hír | Babos Timea
    FORDULÓ Babos Tímea 4 Tena Lukas horvát 7 5 6 3 A 44 perces első szett a reméltnél sokkal szorosabban alakult Pedig Lukas fogadóként semmilyen veszélyt nem jelentetett de adogatójátékaiban hatalmasat küzdött Timi 2 2 ig összesen négy bréklabdához jutott de sajnos egyik eséllyel sem élt Néhány perccel később a nyolcadik gémben pedig fogadóként 40 0 ra is vezetett a 22 éves magyar játékos De Lukas ekkor is hozni tudta a szerváját Szerencsére a játszma legvégén 6 5 után Timi végre kihasználta esélyét a kilencedik bréklabdát már értékesítette Ezzel a verseny 4 kiemeltje le is zárta a szettet A második játszma már egyszerűbben alakult Timi számára A negyedik játékban 2 1 után 30 ra brékelt Ezután a magyar játékos magabiztosan tartotta az előnyét adogatóként könnyedén hozta a gémeket Timi ellenfele Elise Mertens lesz a második fordulóban A 20 éves belga játékos 151 helyen áll a világranglistán ez pályafutása eddigi legjobb helyezése Eddig 10 ITF versenyt nyert egyesben idén Santa Margherita di Pulában Olaszország 25 000 dollár salak és Victoriában Mexikó 50 000 dollár kemény pálya maradt veretlen www babostimea hu Nyomatékosan kérjük hogy a honlapon található nyilatkozatokat fotókat információkat csak a forrás egyértelmű megjelölésével használják Értékel Megosztás Értékelés Nyomtatás Küldés

• Taipei: szerdai műsor Timi meccsével | Taipei: szerdai műsor Timi meccsével | Hír | Babos Timea
    Taipei szerdai műsor Timi meccsével 0 értékelés Értékeljen 2015 11 17 A magyar játékos ellenfele Tena Lukas lesz a 125 000 dolláros WTA versenyen A NOVEMBER 18 I MŰSOR MAGYAR IDŐ SZERINT 4 ÓRÁTÓL Értékel Megosztás Értékelés Nyomtatás Küldés Versenynaptár 0 értékelés Értékeljen 01 03 01 09 SHENZHEN OPEN Shenzhen CHN 500 000 USD ENTRY LIST SINGLES 01 10 01 15 APIA INTERNATIONAL Sydney AUS 731 000 USD ENTRY LIST

• Horvát ellenfél Tajvanon | Horvát ellenfél Tajvanon | Hír | Babos Timea
    torna selejtezőjében mindössze nyolcan szerepeltek Hétfőn kiderült a 22 éves magyar játékos ellenfele Tena Lukas lesz A 20 éves horvát teniszező 272 helyen áll a világranglistán karrierje legjobbjaként 262 2015 szeptember 21 volt Eddig 4 ITF versenyt nyert egyesben Lukas idén kétszer Bolban Horvátország 10 000 dollár salak valamint júliusban Aschaffenburgban Németország 25 000 dollár salak maradt veretlen OEC TAIPEI WTA CHALLENGER 125 000 DOLLÁR KEMÉNY PÁLYA EGYES FŐTÁBLA www

• Sima vereség a thaiföldi nyitó körben... | Sima vereség a thaiföldi nyitó körben... | Hír | Babos Timea
    125 000 DOLLÁR KEMÉNY PÁLYA EGYES 1 FORDULÓ Vang Ja fan kínai Babos Tímea 7 6 2 6 3 A 22 éves magyar játékos sokat hibázott a 68 perces mérkőzésen adogatóként és fogadóként sem nyújtott jó teljesítményt A 23 perces első szettben villámgyorsan húzott els 5 1 re Vang kétszer 0 ra majd 30 ra nyerte el ellenfele szerváját A kínai játékos 5 2 után 40 re szerválta ki a játszmát A második szettben már sokkal több esélye volt Timinek de egyszer sem élt a lehetőségeivel A magyar játékos 3 2 es vezetésnél jutott először bréklabdához de nem tudta megtörni ellenfelét Vang hozta a szerváját majd 30 ra nyerte el a 7 kiemelt adogatását Timi a nyolcadik gémben három bérklabdához jutott de sajnos a kínai játékos 0 40 ről is hozni tudta a szerváját Ez minden eldöntött A következő játékban Vang két meccslabdához ért a második esélyt pedig ki is használta A tervek szerint a magyar játékos a jövő héten Tajvanon a szintén 125 000 dolláros WTA versenyen fejezi be a 2015 ös szezont www babostimea hu Nyomatékosan kérjük hogy a honlapon található nyilatkozatokat fotókat információkat csak a forrás egyértelmű megjelölésével használják Értékel Megosztás Értékelés Nyomtatás Küldés Versenynaptár 0 értékelés

• Kínai ellenfél Thaiföldön | Kínai ellenfél Thaiföldön | Hír | Babos Timea
    nyert egyesben Az idei szezonban Vang Ja fan veretlen maradt Csengcsouban Kína 25 000 dollár kemény pálya Anningban Kína 75 000 dollár salak Ilkley ben Anglia 50 000 dollár fű és Szucsouban Kína 50 000 dollár kemény pálya pedig a legjobb négyig jutott Vang valamennyi Grand Slam versenyen pályára lépett a selejtezőben az Australian Openen és Wimbledonban a 3 fordulóig vagyis a főtábla kapujáig jutott Néhány héttel ezelőtt a pekingi